Nákup na splátky

cetelem_2010_logo

NÁKUP NA SPLÁTKY
Poskytujeme splátky Cetelem - společnost BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, ODŠTĚPNÝ ZÁVOD a.s..

V nabídce máme jak úvěry na spotřební zboží tak na motorová vozidla!

V případě zájmu o nákup zboží na splátky, stačí zvolit tuto variantu platby v objednávkovém formuláři. Dále Vás již budou kontaktovat naši zaměstanci, aby s Vámi domluvili pro Vás nejvýhodnější typ úvěru a zaslali Vám formulář, na jehož základě nechají žádost o úvěr schválit u spol. cetelem ČR, a.s..

 

NÁKUP NA SPLÁTKY  - spotřební zboží (elektro, sport, ...)

Pokud nemáte úvěrovou kartu Aura, jako splátkové programy Vám můžeme nabídnout:

 

Typ úvěru AKCE 1/10:
Ukázkový výpočet splátek:
Cena zboží: 13390,- Kč
Platba v hotovosti: 1339,- Kč
Výše úvěru: 12051,- Kč
Počet splátek: 10
Měsíční splátka: 1339,- Kč
Celkem přeplatek: 1339,- Kč

 

- doklady potřebné k uzavření smlouvy: Občaský průkaz, 2. doklad totožnosti, doklad pro ověření adresy (doklad o zaplacení SIPO nebo faktura za plyn, elektřinu nebo vyúčtování telekomunikačních poplatků nebo výpis z bankovního účtu atd.), u úvěrů nad 80.000,-Kč dokládáte i Potvrzení o výši příjmů nebo Daňové přiznání typu B

 

Pokud byste se pro úvěr rozhodli, k autorizaci Úvěrové smlouvy je nezbytné vyplnit formulář Osobní dotazník (v případě zájmu pošleme e-mailem v příloze) a poslat nám jej vyplněný e-mailem či faxem spolu s kopií svého občanského průkazu, kontakty jsou uvedeny níže. Po schválení žádosti o úvěr Vás tel. zkontaktujeme a poštou zašleme úvěrovou smlouvu ve 3 vyhotoveních k podepsání. Její kopii si ponecháte a zbylé dvě smlouvy zašlete zpět na naší adresu spolu s potvrzeným Potvrzení o výši příjmů (v případě zájmu pošleme e-mailem v příloze, Potvrzení o výši příjmů se dokládá pouze u úvěrů na 80.000,-Kč) či Daňovým přiznáním typu B (pouze u úvěrů nad 80.000,-Kč) za poslední zdaňovací období a Dokladem pro ověření adresy - doklad o zaplacení nájmu nebo doklad o zaplacení SIPO nebo faktura za plyn, elektřinu nebo vyúčtování telekomunikačních poplatků nebo výpis z bankovního účtu nebo výpis z katastru nemovitostí (stačí jeden z těchto dokladů, doklad nesmí být starší než dva měsíce). Po obdržení nezbytných dokumentů Vám zboží bude dodáno naším dopravcem, který zkontroluje občanský průkaz a originál dokladu pro ověření adresy. Pokud je dodací adresa po Praze a okolí, zaváží se zboží naší dopravou, tudíž podepsání smluv a předání dokumentů vyřídí s Vámi při předání zboží náš řidič, není tedy nutné posílat smlouvy poštou.
Poté od společnosti Cetelem obdržíte dopis, ve kterém naleznete veškeré další potřebné informace. Splácet začnete až následující měsíc.
Informace můžete získat i na www.cetelem.cz.

 

 

NÁKUP NA SPLÁTKY - motorová vozidla - bohužel od 1.12.2016 již není možný, můžete si zažádat sami o osobní půjčku přímo na stránkách www.cetelem.cz/osobni-pujcka/.


Kontaktujte nás:

Pondělí - Pátek

9:00-17:00

E-mail: info@iocp.cz

Tel.: +420 774 121 685

 

 

Upozornění:

Adresa na Praze 5 je pouze fakturační.

 

Nyní Vám díky nižším nákladům z provozu prodejny nabízíme o poznání ještě zajímavější ceny. Tato změna proběhla na základě průzkumu mezi našimi zákazníky, jejich přáními, požadavky a výběrem preferencí.

 

Případné osobní odběry jsou možné nově pouze na adrese: Dubinská 301, 267 24 Hostomice (sklad).

 

V případě Vašeho zájmu si prosím domluvte návštěvu dopředu.

 

 

Navštivte také...

MotoCentrumPraha.cz
SportCentrumPraha.eu

ZahradniCentrumPraha.cz
ElektroCentrumPraha.cz
CykloCentrumPraha.cz

PujcovnaPraha.eu

BabyCentumPraha.cz
NakupniCentumPraha.cz

HobbyCentrumPraha.cz

MarineCentrumPraha.cz

BazarCentrumPraha.cz

ArtCentrumPraha.cz

NabytekCentrumPraha.cz

LevnaPujcovna.cz

Rental4u.cz