Finanční služby zdarma!
Ušetřili jsme každému, kdo přišel včas, ušetříme rádi i vám. :-)
Představujeme, jak nejlépe hospodařit a nikomu nenaletět.

Chráníme Vaše peníze před inflací a poplatky.

 

Nejlevnější banka v ČR, nejlevnější bankovní úvěry 8% RPSN, nejlevnější hypotéka s úsporou, nejlevnější pojištění, nejlevnější operativní leasingy, nejvýhodnější stavební spoření, nejvýnosnější příprava na důchod.Proč s námi?


1) Líbilo by se Vám, čerpat státní dotace stejně tak,
jako je čerpá každý náš klient?

 

2) Víte, kolik měsíčně platíte za bankovní a pojišťovací služby?
A líbilo by se Vám, mít vždy jistotu nejvýhodnější možné ceny
na finančním trhu?

 

3) Bylo by pro Vás zajímavé vědět, jak i s přiznaným příjmem
ušetřit peníze na daních z příjmu?

 

4) Bylo by pro Vás zajímavé, mít finančně zajištěnu rodinu,
aniž by Vás to ve skutečnosti něco stálo?

 

5) Líbilo by se Vám, kdybychom s Vámi v případě škodních událostí sepsali škodní zprávu, pro zaručené a maximální možné plnění?6) Chcete mít finance ochráněné a sestavené na míru pouze dle Vašich životních potřeb a priorit?7) Víte v jaké fázi je momentálně Vaše penzijko, stavebko, hypotéka, ižp atd? Naši klienti mají k dispozici vlastní klientský portál, který si mohou i samostatně obhospodařovat a kde mají online veškeré informace o vlastních jednotlivých produktech a jejich dosavadním vývoji :-)
 


Nevíte, která banka, pojišťovna nebo spořitelna je pro vás nejvýhodnější?

 • provádíme na denní bázi monitoring celého finančního trhu
 • vyhodnocujeme ne jen jednotlivé ceny, ale především obchodní podmínky a jejich výluky v plnění
 • vyhledáváme individuálně dle vašich potřeb ty nejvhodnější nabídky jen pro VásDrobná praktická ukázka výsledné práce našim klientům:


Nejlevnější banka v ČR, nejlevnější bankovní úvěry od 8% RPSN, nejlevnější hypotéka s průměrnou úsporou 176.000,-Kč na každém miliónu, nejlevnější pojištění o cca. 27% oproti standardním nabídkám, nejlevnější operativní leasingy, nejvýhodnější stavební spoření, nejvýnosnější příprava na důchod atd.

 

 

Kontaktní formulář

Vaše jméno a příjmení *:
Vaše město *:
Vaše telefonní číslo *:
Váš e-mail *:
Vaše přání nebo dotaz?:
Jaký je výsledek  - *
 

 

 

Kontaktujte nás a zavoláme Vám zpět :-)
Po-Pá 9:00-17:00
Tel./ nebo SMS: +420 774 621 685

e-mail: finance@iocp.cz

Stači poslat pouze SMS zprávu ve tvaru: finance, jméno, město
A zavoláme zpět! :-)

 

 

Proč se mít na pozoru před porovnávači cen finančních služeb?

Bohužel se nám často stává, že klienti zjišťují, že si celou dobu platili nejlevnější pojištění, které může využít snad jen kouzelník.

Nabídkovače a srovnávače cen mohou porovnávat pouze ceny základních parametrů produktu, nikoli však zásadní výluky v obchodních podmínkách a směrnicích, které jsou rozhodující pro kvalitu služby a především pro výsledné plnění, kvůli kterému si službu platí.

 

Něco málo z praxe:

 • Vyplatilo by se Vám nejlevnější pojištění, které obsahuje v obchodních podmínkách výluky na plnění i u takových aktivit, které provozujete, nebo které Vám hrozí? Ne? A zjistíte to z nabídkovače?
 • Chtěli byste být pojištěni u nejlevnější pojišťovny, která Vám kryje riziko vloupání pouze mezi 8 - 19h? Ne? Tak proč jej má 30% lidí uzavřeno?
 • Jakým by bylo přínosem pro příležitostného motorkáře nejlevnější rizikové životní pojištění, u kterého jsou výluky v plnění pro jízdu na motocyklu?
 • Opravdu byste chtěli platit sice nejméně, ale za něco, co nemáte možnost využít?
 • Nebo byste raději platili za to, co je skutečně pro Vás nezbytné?
 • Porovnání dvou zdánlivě stejných produktů může mít i stovky rozdílů ve výlukách, už jen proto, aby nejlevnější pojišťovna nemusela plnit a nezbankrotovala. (Pozor, není 100% pravidlem!)
 • Pro jednotlivě zanalyzovaného klienta porovnáváme obchodní podmínky u desítek zdánlivě stejných produktů. Toto žádný nabídkovač bohužel není schopen vyhodnotit.
 • Každý máme život trochu jiný a tak nejdříve musíme vybírat podle obchodních podmínek jednotlivých produktů, který Vám bude nejlépe pasovat. Následně po tomto užším výběru se teprve můžeme rozhodovat podle jednotlivých cen.
 • Tyto rozdíly bohužel nemůže žádný srovnávač nebo nabídkovač porovnat a tudíž klientům za peníze zpravidla prodává pouze falešný pocit jistoty.
   

 

Nejsme pojišťováci ani bankéři...

Neprodáváme, ale máme s klienty dlouhodobý vztah a za naše služby ručíme trvale klientům a ČNB vysokými pokutami za celou dobu jejich platnosti pro Vaši 100% spokojenost.

Poskytujeme všem svým klientům pravidelně informace o tom, co je aktuálně pro jejich finanční plán na trhu nejvýhodnější a následně držíme na projekt záruku s celoživotním servisem...

 

Téměř každému se mění životní situace a okolnosti v ní.

Stejně tak se vyvíjí a mění i finanční produkty, zákony, dotace a úlevy.

Pravidelně monitorujeme a analyzujeme celý finanční trh.

Následně Vás informujeme a přizpůsobujeme tomu Vaše portfolio.

 

Nechceme Vám nic prodávat, nabízíme Vám takový obchodní vztah, abyste mohli Vaše starosti s klidem přenést na nás a věděli jste, že je Vaše portfolio vždy nastaveno nejlépe, jak může být.

Nečekáme až se nám ozvete sami, že Vás něco trápí.

Neradi bychom pouze léčili rány. Jsme tu proto, abychom jim předcházeli.

Trvale sloužíme Vašim financím tak, jako lékař Vašemu zdraví, právník Vašemu právu a automechanik Vašemu vozu.
 

 

nejlevnější hypotéka, nejlevnější banka, nejlevnější běžný účet, spořící účet zdarma, nejvýkonější investice         Nejlevnější pojištění, nejvýhodnější zajištění, hypotéka s nejnižší úrokovou sazbou.
Co Vám nabízíme?
 

 • Vyřešíme s Vámi, jak můžete ušetřit na daních z příjmu i Vy, ať jste zaměstnanec nebo podnikatel…
 • Najdeme státní dotace, které můžete získat, jelikož nárok má každý…
 • Provedeme audit Vašich stávajících smluv (banky, pojišťovny atp.) popř. i Vašeho finančního poradce, tak abyste měli jistotu, že nastavení smluv je pro Vás nejvhodnější a nikam pouze zbytečně neplatíte další poplatky.
 • Na trhu je cca. 5000 finančních, bankovních, pojišťovacích atd. služeb.
 • Máte možnost se v nich vyznat? Uděláme za Vás monitoring trhu na základě pouze Vašich individuálních potřeb z analýzy a zjistíme, co z nejvýhodnějších služeb na trhu je právě pro Vás nejvhodnější.
 • Dojde-li ke škodní události, máte strach, že se na Vás pojišťovna vykašle? 
 • Při spolupráci s námi se tohoto obávat nemusíte. Naše finanční oddělení s Vámi sepíše záznam o škodě podle podmínek dané pojišťovny tak, aby pojišťovna za každé okolnosti vyplatila maximální možné plnění.
 • Pravidelně informujeme naše klienty, jak nejlépe spořit své peníze tak, aby je nepohlcovala inflace nebo poplatky. Zkrátka, aby se neutracené peníze neznehodnocovaly, ale naopak zhodnocovaly. 
 • Učíme klienty myslet na budoucnost a nežít ze dne na den, tak aby si nemuseli brát úvěry a měli kdykoli podle individuálních potřeb nějaký peněžní polštářek pod hlavou pro klidné spaní.
 • V neposlední řadě samozřejmě řešíme i zabezpečení na stáří nezávislé na státu.
 • Připravíme zdarma dle Vašich potřeb a priorit privátní finanční plán pro ochranu Vašeho příjmu, ochranu peněz před inflaci, poplatky i půjčkami. Zabezpečíme Vás na důstojný důchod a zaškolíme, jak efektivně hospodařit a nikomu nenaletět.
 • Umíme pro Vás zprostředkovat hypotéky s úsporou cca. 176 000,-Kč z každého půjčeného miliónu, spotřebitelské úvěry od 8% RPSN, BÚ - vedení zdarma, obchodní slevy 20-30% z pojištění, IŽP a ostatních bankovních služeb jako jsou refinance, konsolidace atp.
 • Pečlivě vybíráme obchodní partnery. Výše uvedené služby vyjednáváme pouze s nejserióznějšími renomovanými a plně zajištěnými Bankami, Pojišťovnami, Investičními společnostmi, Penzijními společnostmi atp. individuálně Vám u nich vyjednáváme ty nejvýhodnější možné podmínky pro Vás a Vaše peníze.
 • Máme vlivnou vyjednávací sílu, jelikož spolupracujeme s jednou z největších finančně poradenských společností v ČR s téměř 2mld. ročním provizním obratem.
 • Máme hustou síť cca. 4000 finančních specialistů po celé ČR. Tudíž si s Vámi můžeme dát osobní schůzku kdekoliv v ČR.

 

 

 

Náš přístup k hospodaření:

 • Portfolio připravujeme pro tvorbu Vašich peněžních rezerv tak, abyste byli zajištěni a nemuseli zbytečně za krátkodobé finanční rezervy platit pojišťovnám.
 • To samé využití rezerv platí i pro plánované a neplánované výdaje při pořizování nových věcí a opravách, kde při dlouhodobých úvěrech zpravidla přeplácíte minimálně dvakrát tolik.
 • Odkládat si něco do předu, není nikdy tak složité, jako v případě nečekaných škod splácet půjčku.
 • Pokud si odkládáte na výdaje dopředu, ještě na ně částečně vyděláváte díky zhodnocování naspořených peněz.

 


Jak říkal Henry Ford:

"Bohatým se člověk nestane z peněz které vydělá, ale z peněz, které neutratí!

 

 

 

 

Postup naší spolupráce:
Domluvíme si s Vámi osobní schůzku, popíšeme finanční trh, co od něj můžete očekávat, jak funguje, kde jsou jaké výhody a kde jsou zase slabší stránky. Pochopíte naši roli na finančním trhu a především veškeré užitky, které pro Vás ze spolupráce s námi plynou.

 

Dalším zásadním krokem je analýza a bilance příjmů i výdajů. Následně Vám položíme mnoho otázek týkajících se Vašeho vztahu k penězům, Vašich snů a přání, Vašich plánů do budoucna. To všechno proto, abychom Vás dobře poznali a mohli kvalifikovaně připravit finanční plán, který přesně odpovídá tomu, co potřebujete. Představíme Vám také různé oblasti, kterým se bude finanční plán věnovat: je to například oblast financování bydlení, oblast přípravy na život ve stáří, oblast zajištění příjmů i ochrany majetku, daňová optimalizace i oblast spoření na Vaše nové auto nebo dovolenou, popř. další problematika, která Vás osobně zajímá.

 

Na základě všech informací, které od Vás získáme, vypracujeme finanční plán, který představíme na dalším setkání. Naší snahou je, abyste svému finančnímu plánu dobře rozuměli, abyste s ním souhlasili a chtěli ho dodržovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy. K podpisu smluv dochází po Vašem odsouhlasení nabídnutého finančního plánu. Někdy se může jednat o složitější finanční plán, jehož realizace bude probíhat postupně. 

 

Sestavením finančního plánu ale vše teprve začíná. Vaše životní situace se může v dalších letech měnit, třeba zakládáte rodinu, chcete se stěhovat do nového bytu nebo přijdete o práci či se naopak dočkáte zajímavého povýšení. Neustále se mění a vyvíjí i trh finančních produktů. V takových situacích jsme Vám neustále k dispozici a spolu upravujeme Váš finanční plán tak, aby vždy splňoval Vaše aktuální potřeby, možnosti a cíle. Informujeme Vás o legislativních změnách některých finančních oblastí, nových a výhodnějších finančních produktech, na které v případě výhodnosti převedení převedeme ty stávající.


 

 

 

Ochutnávka z finanční gramotnosti:

 

Víte co je Inflace?
Inflace je nárůst všeobecné cenové hladiny zboží a služeb v ekonomice v určitém časovém období.

Ekvivalentně lze inflaci definovat jako snížení kupní síly peněz. Aktuální průměr inflace je kolem 3% a prakticky to pro Vás znamená, že si každý rok koupíte za stejnou sumu peněz o 3% méně zboží.

 

Jaké jsou možnosti chránit se před inflací?
Volit ty nástroje, kde je průměrné zhodnocení peněz vyšší než 3%.

 

Víte, že spořící účty mají dnes již téměř identické funkce, jako běžné účty, jsou zpravidla zdarma a mají zhodnocení kolem 1-2%?

Proč má tedy většina lidí peníze stále za poplatky na běžných účtech?

 


Ochutnávka z finanční inteligence:


Jak přemýšlíte nad svými penězi vy?
Představte si, že máte 50.000,-Kč
Co s nimi uděláte?
Víte, co se stane s penězi, pokud je vložíte na bankovní účet, kde je požírají jen poplatky a zhodnocení cca. 0,3%?
Za 1 rok 48.949,-Kč, za 10let 39.342,-Kč, za 30let 17.043,-Kč, za 60let -19.017,-Kč
Víte, co se stane s penězi, pokud je vložíte třeba do podílových fondů, kde může být zhodnocení cca. 7%?
Za 1 rok 53.500,-Kč, za 10let 98.358,-Kč, za 30let 380.613,-Kč, za 60let 2.897.321,-Kč 

Ušetřili jsme každému, kdo přišel včas, ušetříme rádi i vám. :-)

Kontaktujte nás:

Po-Pá, 9:00-17:00
e-mail: finance@iocp.cz

tel: +420 774 621 685
- Stačí poslat pouze SMS zprávu ve tvaru: finance, jméno, město
A zavoláme zpět! :-)

                                    

 

 

 

Kariéra:
Vybíráme do našeho teamu v prestižním finančním oboru další spolehlivé a ambiciózní kolegy, kteří mají chuť mít vše kolem sebe pod kontrolou:

 • velice zajímavé finanční ohodnocení bez stropu, podle vlastních aktivit
 • každoročně rosteme a rozšiřujeme portfolio našich služeb
 • na jaké pozici se budete realizovat, záleží jen na Vašich dovednostech
 • kariéru si můžete řídit podle sebe, nikdo jiný Vám ji neovlivní
 • možnost budování vlastní firmy a vlastního teamu formou franšízy bez investic
 • nechceme po nikom peníze, vybíráme kolegy pracovité, kteří chtějí dosáhnout úspěchu
 • působnost kdekoli v ČR, dle Vaší vůle
 • zkušenosti v oboru nejsou podmínkou, máme dokonalý vzdělávací systém
 • podmínkou min. SŠ vzdělání, bezúhonnost, bezdlužnost
 • učíme kolegy podnikat, naučíme to i vás!


Víte jaký je rozdíl mezi zaměstnancem, který prodává svůj čas a podnikatelem, který svůj čas investuje?

Zaměstnanec prodává svůj čas závislou činností v zaměstnání a když není schopen pracovat z důvodu nemoci, úrazu nebo výpovědi, neprodává svůj čas a tudíž přišel o svůj příjem.

S námi neprodáváte svůj čas, ale investujete. To znamená, že si budujete vlastní nadprůměrný příjem odpovídající Vaší odvedené činnosti, který můžete mít dle vašich výsledků i nezávislý na Vaší činnosti formou pasivního příjmu.

V případě Vašeho zájmu zasílejte prosím CV na kariera@iocp.cz 


Kontaktujte nás:

Pondělí - Pátek

9:00-17:00

E-mail: info@iocp.cz

Tel.: +420 774 121 685

 

 

Upozornění:

Adresa na Praze 5 je pouze fakturační.

 

Nyní Vám díky nižším nákladům z provozu prodejny nabízíme o poznání ještě zajímavější ceny. Tato změna proběhla na základě průzkumu mezi našimi zákazníky, jejich přáními, požadavky a výběrem preferencí.

 

Případné osobní odběry jsou možné nově pouze na adrese: Dubinská 301, 267 24 Hostomice (sklad).

 

V případě Vašeho zájmu si prosím domluvte návštěvu dopředu.

 

 

Navštivte také...

MotoCentrumPraha.cz
SportCentrumPraha.eu

ZahradniCentrumPraha.cz
ElektroCentrumPraha.cz
CykloCentrumPraha.cz

PujcovnaPraha.eu

BabyCentumPraha.cz
NakupniCentumPraha.cz

HobbyCentrumPraha.cz

MarineCentrumPraha.cz

BazarCentrumPraha.cz

ArtCentrumPraha.cz

NabytekCentrumPraha.cz

LevnaPujcovna.cz

Rental4u.cz